FULD TILFREDSHED - ELLER PENGENE TILBAGE // UBEGRÆNSET BYTTERET // FRI FRAGT OVER 750 DKK TIL GLS PAKKESHOP
Begynder
Vælg Farve
Vælg Størrelse
?Vega Huen strikkes i den blødeste Merino uld, som er både varm og nænsom mod huden.
Modellen strikkes på pinde nr. 2,5 og 3 (husk at bestille pindene, da de ikke følger med kittet). Vi anbefaler, at modellen strikkes på rundpind.
Huen findes i tre størrelser og i tre farvekombinationer.
A: 24 cm
B: 36 cm
DIT KIT INDEHOLDER
HAR DU HUSKET?
Her kan du se alle detaljer om modellen.
Vega Strik Hue
Striber i unikke farvesammensætninger forenet med en god pasform.
Her kan du se alle detaljerne om modellen.
Om modellen
Vega Huen strikkes i den blødeste Merino uld, som er både varm og nænsom mod huden.
Modellen strikkes på pinde nr. 2,5 og 3 (husk at bestille pindene, da de ikke følger med kittet). Vi anbefaler, at modellen strikkes på rundpind.
Huen findes i tre størrelser og i tre farvekombinationer.
Niveau
Begynder
Redskaber
A: 24 cm
B: 36 cm
Mere om designet og materialerne
Her er andre modeller, som du måske synes om.
Så snart du har købt hos Kit Couture, anbefaler vi dig, at du bliver en del af ”MIT KIT”, hvor du får din personlige side med særlige fordele.
I ”MIT KIT” har du et overblik over dine bestillinger, som sker gennem vores webshop. Derudover kan du downloade gratis opskrifter til dine garnrester. Du får også invitationer til særlige KIT arrangementer og meget andet spændende.
Vi glæder os til at byde dig velkommen i ”MIT KIT”!
Hvis du allerede er bruger, kan du logge her:
Login Har du glemt dit password?